Home » Kredyty gotówkowe » Kredyt na PIT

Kredyt na PIT

xistock_000007634115xsmall.jpeg.pagespeed.ic.haIhKsoxauSłyszałeś o tym, że wiele banków udziela kredytów i pożyczek wymagając jedynie dokumentu PIT-11? Otóż coraz z nich szukasz oryginalnych rozwiązań, które przyciągną klientów, łatwością w pozyskiwaniu kredytu.Nowością jest kredyt, gdzie jedynym zaświadczeniem jest PIT i wyciąg z konta bankowego.
Na podstawie tych dokumentów bank sprawdza Twoją zdolność kredytową i ocenia ewentualną możliwość udzielenia pożyczki oraz jej wysokość.
To zapewne lepsza forma na kredyt niż znane wszystkim chwilówki. Wiele osób decyduje się na to rozwiązanie. Zachęca ono ze względu na minimum formalności i realnie ocenia możliwość udzielonej pożyczki.
Wysokość pożyczki nie różni się od tych udzielanych na podstawie innych dokumentów. Jeśli posiadasz konto w banku, w którym ubiegasz się o przyznanie pożyczki – wszystkie formalności będą jeszcze bardziej skrócone. Wszystko dlatego, że biorąc wyciąg z konta w innym banku potrzebujesz dodatkowo podpisu banku, wiąże się to z dodatkowo zainwestowanym czasem.
PIT-11 to dokument, który pozwala Ci na rozliczenie zarobionych pieniędzy w poprzednim roku i stanowi zbiorowy dowód na temat całości Twoich dochodów. Świadczy on również o tym, że jesteś zatrudniony na umowę o pracę. To ważna informacja dla banku, ponieważ ma pewność, że posiadasz ciągły dostęp do środków pieniężnych, a ich brak nie spowoduje problemów ze spłatą rat kredytu w wyznaczonym terminie. Jeśli chodzi o formę wykorzystania kredytu jest ona dowolna. Niezależnie od tego, czy brakuje Ci do wykonania remontu w domu, wakacyjnej wycieczki, czy chcesz przeznaczyć środki na całkiem inny cel. Z formy kredytu na PIT mogą również skorzystać emeryci i renciści, który udokumentują przed bankiem swoje świadczenia. Jeśli zastanawiasz się nad tym jaki bank wybrać – oferty są dość konkurencyjne i warto złożyć szybki wniosek w kilku, by przekonać się o szczegółowych warunkach. Tak naprawdę warunki dopasowywane są indywidualnie i w zależności od Twoich zarobków.
Jednak ta forma uzyskiwania kredytu jest jedną z najszybszych ponieważ dostarczając bankowi wymaganych dokumentów zyskujesz minimum formalności i szybką decyzję.
Wiele osób korzystających z tego rozwiązania chwali sobie szybką możliwość pozyskania kredytu. Wystarczy, że wejdziesz do dowolnego banku wraz z dokumentem PIT-11 i wypełnisz krótki wniosek. Nie zapomnij mieć ze sobą dowodu osobistego, ponieważ jest on najbardziej podstawowym dokumentem zarówno do pozyskiwania kredytów, jak i uzyskiwania jakichkolwiek informacji na temat zobowiązań wobec banku.
Kredyt na PIT-11 to najbardziej pewne rozwiązanie, szczególnie dla osób potrzebujących szybkiej gotówki. Prawie żaden bank nie określa maksymalnej kwoty kredytowania, wszystko zależy od Twoich zarobków i informacji zawartych na wymaganym dokumencie. Ciesz się minimum formalności i bez większych problemów skorzystaj z oferty dowolnego banku. Nie martw się o problemy finansowe, ponieważ elastyczne warunki spłat i dogodne terminy pozwolą Ci na spokojne realizowanie zobowiązań wobec banku.

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

Copyright © 2009 · Sprytna Kasa · All Rights Reserved · Posts · Comments
Designed by Theme Junkie·