Home » Długi » Prawdziwa książka o zarabianiu pieniędzy

Prawdziwa książka o zarabianiu pieniędzy

open-book-851401_1280

Robet Kiyosaki to znana postać wielu inwestorom, czy osobom działającym na rynku finansowym. Jeśli jeszcze nie czytałeś jego świetnej książki Bogaty ojciec, biedny ojciec po jej przeczytaniu dowiesz się, co tak naprawdę wiesz o zarabianiu pieniędzy…

Chcesz nauczyć się inwestować i zarabiać pieniądze? W tej książce znajdziesz prawdziwe i skuteczne wskazówki na temat samego inwestowania i zarabiania. Przedstawia ona rzeczywistość dwóch ojców i mówi o wszystkich wadach i zaletach ich odrębnego myślenia.

Bogaty ojciec to ten, który w swoim życiu ułożył wszystko w taki sposób, który pozwala mu na kreowanie pracy pieniądza. Natomiast biedny ojciec zamiast słusznej wiedzy, na temat zarabiania i możliwości obrotu środkami pieniężnymi zdobywał wykształcenie, które pozwoliło mu jedynie na pracę na etacie, przez co stał się więźniem własnego życia.

Książka mówi również o braku szkolnego przygotowania dzieci, które umożliwi sięganie i korzystanie z możliwości zarabiania pieniędzy na wiele sposobów. Tak naprawdę to my sami, jesteśmy więźniami pieniądza, a autor dąży do tego, by uświadomić nam sposoby na zmiany tej sytuacji. Jeśli zastanawiasz się, jak inwestować i pomnażać pieniądze – książka jest właśnie dla Ciebie. Niezależnie od tego, ile masz lat i w którym miejscu swojego życia jesteś.

Dwaj główni bohaterowie to mali chłopcy, którzy za wszelką cenę chcą dowiedzieć się wszystkiego na temat funkcjonowaniu pieniądza w życiu człowieka. Proszą więc o radę bogatego ojca, a następnie o naukę i możliwość zdobywania cennej wiedzy. Spotykają się z realiami, które nie do końca spełniają ich oczekiwania i przeżywają bunt. Jednak dzięki cierpliwości ich nauczyciela i chęci dzielenia się korzystną wiedzą próbują swoimi staraniami zrozumieć sposób nauczania.
Wielu z nas jest więźniem pieniądza i pracuje jedynie na etacie marnując swój czas. Książka uczy, jak można zarabiać i wybić się poza możliwości, jakie nakreślają nam jedynie nasze ograniczenia. Nie każda droga jest prosta, a książka ukazuje, jak od małego dziecka umieć docenić wartość pieniądza i znaleźć idealny sposób, by pieniądze pracowały dla nas. Jedną z najważniejszych cech jest przedsiębiorczość, a co za tym idzie? Wytrwałość w dążeniu do celu i oryginalne pomysły na biznes. Wielu młodych ludzi decyduje się na wyjazd z kraju, bo mimo ukończonych studiów nie są w stanie znaleźć godziwej pracy. Książka jest świetnym antidotum i pozwala nam nakreślić odpowiedni sposób myślenia, który przybliży nas do sukcesu. Pieniądze to tylko środek, dzięki któremu możemy realizować swoje plany i spełniać marzenia. Jednak w tej drodze trzeba być wytrwałym i umieć dostrzegać i analizować to, co dzieje się wokół nas. Świat daje wiele możliwości na zarabianie pieniędzy w różny sposób, niezależnie od wykształcenia. Wystarczy jedynie posiadać umiejętności praktyczne i siłę woli, która umożliwi nam sięganie po więcej. Bądź odważny i działaj, a osiągnięte cele będą adekwatne do wysiłków, które zainwestujesz w ich śmiałe i odważne osiągnięcie.

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

Copyright © 2009 · Sprytna Kasa · All Rights Reserved · Posts · Comments
Designed by Theme Junkie·