Home » Kredyty gotówkowe » Oświadczenie o dochodach wystarczy do kredytu.

Oświadczenie o dochodach wystarczy do kredytu.

Jeżeli potrzebujecie na szybko zastrzyku dodatkowej gotówki, ale nie macie odpowiednich zaświadczeń dotyczących wynagrodzenia warto poszukać firmy pożyczkowej, w której można otrzymać kredyt bez zaświadczeń. Taką ofertę mają też niektóre banki, ale w ich przypadku kredyt na oświadczenie mogą otrzymać stali klienci. Stali klienci to tacy, którzy mają już konto od dawna i przelewane są na nie regularne pensje. Stałym klientem banku może też być osoba, która miała już kredyt i terminowo został on spłacony. Celowo napisaliśmy powyżej o kredycie na oświadczenie, ponieważ jest to równoznaczne z pojęciem, jakim jest kredyt bez zaświadczeń. Dotyczy to jednakże tylko banków i ich stałych klientów właśnie. Możemy wziąć kredyt oświadczające jedynie, że otrzymujemy konkretne dochody. To bardzo ułatwia sprawę, bo nie trzeba się fatygować zbyt wiele, żeby otrzymać kredyt czy pożyczkę.

Jeżeli więc macie potrzebę skorzystania z prostego kredytu bez zbędnych formalności to możecie udać się do banku, w którym macie swoje konto bankowe. Jeśli jednak bank odmówi Wam udzielenia pożyczki zawsze można skorzystać z usług firmy poza bankowej, która powita Was w gronie swoich klientów z otwartymi rękoma. Dla każdej tego typu firmach kredyt bez zaświadczeń to standardowa oferta. Nie będą to kredyty na duże kwoty ani na długi okres, ale na pewno nie będzie potrzeba żadnych zaświadczeń od pracodawcy a jedynie deklaracja osiąganych dochodów.

Bardzo często można też spotkać się z propozycją kupienia czegoś na raty w sklepach i marketach. Sprzedaż ratalna to nic innego jak udzielenie kredytu. Bardzo często jednak w różnych supermarketach i elektromarketach możemy kupić coś na raty z zerowym oprocentowaniem. I właśnie w tym wypadku też jest oferowany kredyt bez zaświadczeń. Takiego kredytu udziela bank, z którym dany supermarket współpracuje, dzięki czemu na takim interesie zarabia każdy i zyskuje każdy. Oczywiście zakup sprzętu czy towaru na raty będzie możliwy jedynie do określonej kwoty, ale zazwyczaj jest to wystarczający limit na kupienie sobie czegoś bardzo fajnego i bez zbędnych formalności.

Konkurencja na rynku kredytowym jest dzisiaj tak ogromna, że nie tylko banki udzielają pożyczek. To daje klientom bardzo duży wybór a konkurencja na rynku pożyczek pieniężnych sprawia, że towar taki musi być coraz atrakcyjniej sprzedawany. Właśnie takim atrakcyjnym opakowaniem jest to, że taki kredyt bez zaświadczeń udzielany jest bez zbędnej biurokracji. Każdy może dzisiaj pójść do swojego banku czy skorzystać z oferty jakiejś firmy pożyczkowej i wziąć kredyt bez zaświadczeń. Jeśli ktoś potrzebuje kupić coś w supermarkecie na raty, a nie ma aktualnych zaświadczeń o dochodach też może zrobić to jedynie na oświadczenie o dochodach. Warto tylko pamiętać, że złożenie oświadczenia o dochodach zobowiązuje Nas do podania w nim prawdziwych i niezmyślonych informacji. Także nie warto podawać w takim oświadczeniu nieprawdy, ponieważ takie coś podlega pod literę prawa. Zatem, lepiej powiedzieć prawdę, chociażby nie była ona korzystna aniżeli w tym wypadku zawyżać swoje możliwości finansowe. Tym bardziej, że bank czy firma pożyczkowa wierzy nam w tej kwestii na słowo.

comment closed

Copyright © 2009 · Sprytna Kasa · All Rights Reserved · Posts · Comments
Designed by Theme Junkie·